Půjčovna dodávek Brno

ilustrace dodávka

Půjčovna dodávek Brno nabízí pronájem užitkových vozidel do celkové hmotnosti 3500 kg. Pro řízení všech námi nabízených vozidel Vám stačí řidičské oprávnění skupiny B. V naší půjčovně dodávek Brno si můžete zapůjčit dodávku od půl dne a maximální doba zapůjčení není nikterak omezena. Pro delší dobu pronájmu jsou ceny nastaveny tak, aby byly pro Vás výhodnější. V naší nabídce naleznete 3 typy vozidel. Menší Fiat Ducato, větší Peugeot Boxer a největším vozidlem je plachtová dodávka Peugeot Boxer L4. Tato vozidla pokrývají široké možnosti využití a vždy záleží na Vás, pro jaký účel potřebujete dodávku zapůjčit.

Půjčovna dodávek Brno poskytuje dodávky již od 800,-Kč.

Co Vám půjčovna dodávek Brno nabízí

Půjčovna dodávek Brno si zakládá na poskytování kvalitních služeb. Vozidla jsou vždy připravena k vaší spokojenosti. Před zápůjčkou přesně víte, jaké vozidlo si půjčujete. Na stránce vozového parku jsou zveřejněny reálné fotografie našich vozidel a nikoliv pouze ilustrace. Zároveň si u nás můžete půjčit kurty k připevnění přepravovaného materiálu, rudlík pro snadnou manipulaci s nákladem, navigaci nebo v zimním období sněhové řetězy. Vycházíme Vám vstříc i ohledně široké nabídky cenových programů, které poskytují možnost volby přesně podle účelu na který dodávku potřebujete.

Co potřebuji k zapůjčení dodávky?

Pro zapůjčení dodávky Vám, v případě fyzické osoby, stačí občanský průkaz, řidičský průkaz a vrátná záloha. Dodávku přebíráte a vracíte vždy s plnou nádrží a neplatíte za ujeté kilometry. Platíte pouze dobu pronájmu a projeté palivo. Podrobnosti naleznete na stránce podmínky zapůjčení.

Využití zapůjčené dodávky

Nezáleží na co dodávku potřebujete. Půjčovna dodávek Brno Vám poskytne vozidlo pro soukromý odvoz nábytku z obchodu nebo na dlouhodobé užívání pro plnění podnikatelských závazků. Určení záleží na Vás.

Výhody půjčené dodávky

Pokud nepotřebujete používat dodávku každý den v roce, tak jsou benefity půjčené dodávky zřejmé. Jednou z nejvýraznějších výhod je, že platíte pouze za dobu, kdy máte vozidlo půjčené a za spotřebované palivo. Dalšími benefity jsou zaplacené povinné ručení, havarijní pojištění pro ČR a EU, dálniční známka a silniční daň. O tyto záležitosti se při využití služeb půjčovny dodávek Brno nemusíte vůbec starat.

Všechna vozidla v půjčovně dodávek jsou v bezvadném technickém stavu, připravena k Vaší spokojenosti.

Hodnoty naší půjčovny

Otevírací doba půjčovny
pondělí:od 8:00 do 17:30
úterý:od 8:00 do 17:30
středa:od 8:00 do 17:30
čtvrtek:od 8:00 do 17:30
pátek:od 8:00 do 17:30
sobota:po telefonické domluvě
neděle:po telefonické domluvě